Ľahké a vzdušné nohavičky, ktoré netlačia a pritom skvelo držia vložku na svojom mieste.

Vysokoelastický priedušný materiál nohavičiek sa prispôsobí telesným tvarom, nikde netlačí a skvelo drží na svojom mieste. Navyše, MoliPants Soft sú plne prateľné (pri 60 °C) a pri opakovanom použití nestrácajú na kvalite. Investícia do drahších vložiek sa naozaj oplatila.

Elastické pančuchové nohavičky na fixáciu inkontinenčných vložiek a vkladacích plienok.Vhodné po pôrode, ako aj pre ležiacich, tak aj pre mobilných pacientov.

Paul Hartmann AG

Dostupné v balení po 5ks podľa obvodu bokov v týchto 5 veľkostiach:

  • S: 45-80cm
  • M: 60-100cm
  • L: 80-120cm
  • XL: 100-160cm
  • XXL: 140-180cm

MoliPants Soft (5ks): 3,8 EUR 

hartmann_molipantssoft_s_img_0785_frei

Nohavičky MoliPants som využila počas šestonedelia. Sú veľmi pohodlné, diskrétne a veľmi ľahko sa čistia.

RECENZIA A PRAKTICKÉ POSTREHY

Nohavičky sú veľmi pohodlné, spoľahlivé a hygienické. Elastický materiál sa prispôsobí typu postavy, okraje sú síce spevnené ale vôbec nerežú. Materiál je tenký a ľahký, pripomína bežné bavlnené nohavičky a je veľmi nenápadný pod oblečením.

Materiál je zároveň pevnejší ako bežné sieťované nohavičky a bezpečne drží vložku na svojom mieste. Hoci v pôrodnici odporúčajú pre rýchle uzdravenie chodiť pokiaľ možno „naostro“, tieto nohavičky boli vzdušné a cítila som sa s nimi lepšie ako v sieťke.

Nohavičky MoliPants Soft možno ľahko umyť v teplej vode alebo prať pri 60 °C (až 60krát). Nohavičky rýchlo schnú a zachovávajú si i po opraní svoju jemnosť a elasticitu.