Mäkkučké vložky s výbornou absorbciou a anatomickým tvarom pre vyššie pohodlie.

Hoci vložky do podprsenky nie sú zrovna sexi, keď ich nosíte, očakávate spoľahlivosť a diskrétnosť. Tú možno nájsť u prsných vložiek Johnsons Baby. Navyše, sú super pohodlné, výborne sajú a nepretekajú.

Johnson’s Baby prsné vložky sú anatomicky tvarované vložky pre dojčiace matky, ktoré diskrétne zachytávajú prebytočné materské mlieko a zabraňujú mapkám na oblečení.

Sú vhodné do bežnej podprsenky aj do špeciálnej podprsenky na dojčenie.

Johnson & Johnson

Dodávajú sa v balení po 50ks.

Johnson’s Baby prsné vložky (50ks): 4,9 EUR  (0,10 EUR/ks)

Vložky do podprsenky Johnson Baby sú spoľahlivé, príjemné na dotyk a nie príliš nápadné.

Vložky do podprsenky Johnson Baby sú spoľahlivé, príjemné na dotyk a nie príliš nápadné.

RECENZIA A PRAKTICKÉ POSTREHY

Vložky do podprsenky Johnson Baby sú naozaj mäkké a pohodlné, ako o sebe vraví výrobca. Tvarovaný klobúčik dobre priľne k bradavke a vyzerá na pohľad veľmi prirodzene. Nemusí však sedieť každej veľkosti bradavky či prsníka. Vložka zostáva však stále pomerne hrubá a môže presvitať pod svetlým alebo obtiahnutým tričkom.

Vložka je tak príjemná na dotyk, že zabudnete, že ju nosíte. Nekrčí sa, nepichá a nedráždi naliate prsníky. Priedušná výplň výborne saje, môže však zanechať jemné chĺpky na prsníkoch. Špeciálna membrána spoľahlivo chráni pred pretečením. Preto výrobca odporúča pred každým dojčením dôkladne umyť oblasť bradavky vodou. Po navlhnutí však tampón stráca zo svojej jemnosti a šetrnosti a v podprsenke tlačí.

Vložku možno uchytiť k podprsenke lepiacim prúžkom, no ten sa často odlepuje. Najmä v noci, keď vložka nasiakne sa môže stať, že zmení polohu. Na bežné denné nosenie je i vďaka anatomickému tvaru spoľahlivá a diskrétna.

Johnson Baby síce nepatria medzi najlacnejšie produkty na trhu, no v tomto prípade sa naozaj cena odrazí v kvalite a pohodlí.