Tenké a savé vložky do podprsenky so sklonom krčiť sa.

Bel Baby sú priedušné a veľmi pohodlné tampóny do podprsenky. Sú minimálne tvarované, netlačia a skôr kopírujú prirodzený tvar a nevypadávajú ako iné vystuženejšie vložky.

Bel Baby sú obzvlášť jemné a vysoko absorčné vložky pre dojčiace matky, ktoré chránia oblečenie pred vlhkosťou a ušpinením.

Paul Hartmann AG

Dodávajú sa v balení po 30ks.

Bel Baby prsné vložky (30ks): 3,1 EUR (0,10 EUR/ks)

prsni-vlozky-bel-baby-nursing-pads-30-ks

Priedušné a tenučké vložky do podprsenky Bel Baby kopírujú prirodzený tvar prsníka a sú diskrétne.

RECENZIA A PRAKTICKÉ POSTREHY

Bel Baby sú naozaj mäkké a príjemné tampóny do podprsenky. Za normálnych okolností sú veľmi pohodlné a diskrétne, no keďže sú tenké, majú tendenciu sa po navlhnutí zhŕňať.

Výrobca tvrdí, že vložky sú anatomicky tvarované, no to na prvý pohľad vôbec nie je vidieť. Skôr naopak, keďže nie sú extra vystužené a tvarované, prirodzene priľnú k bradavke a košíčku podprsenky. Lepiaci prúžok v tomto prípade príliš nelepí, skôr prekáža – papieriky sa odlupujú ešte v krabici.

Prsné tampóny Bel Baby

Anatomické tvarovanie na tampónoch nevidno, napriek tomu sú pohodlné.

Vložku tvorí savá buničina pokrytá priedušným poťahom, ktorý je jemný na povrch a nedráždi. Hoci je vložka tenká, jej absorbčná schopnosť je porovnateľná s inými hrubšími, či pevnejšími vložkami.

Bel Baby cenou 10 centov za ks konkurujú výrazne kvalitnejším vložkám do podprsenky. Napriek tomu, poskytujú slušné pohodlie a ochranu pred pretečeným mliekom.