Jednorázové plienky z Lidla sa nesklamali: sú tenké, rýchlo sajú a pevne sedia okolo nožičiek. Ich absorbciu ocenil i dtest v poslednom testovaní. Bez zbytočnej parfumácie a príkras, skrátka jednoduché plienky na bežný deň, ktoré si slušne odvedú svoju prácu. Navyše, ak vychytáte akciu, i ich cena poteší.

 

Vďaka dvojitému jadru zabezpečia dlhšiu ochranu pred vlhkosťou. Flexibilné okraje plienky umožňujú komfortnejší pohyb a špeciálny lem na chrbte plienky sa postará o väčšiu ochranu.

Dermatologicky testované.

Lidl

Lidl_toujours_detske_plienky

Plienky Toujours sú tenké, ľahké, trochu tvrdé, v našom teste uspeli.

RECENZIA A PRAKTICKÉ POSTREHY

Plienky Toujours z Lidla sú na prvý pohľad podobné ako dm Babylove – tenké, na pohľad nezaujímavé, no pohodlné a ľahké. Plienky sú dobre tvarované a manžety držia okolo nožičiek, sú prispôsobivé a nepretečú. Toujours sú síce dostupné len v pár veľkostiach, ale svojím tvarom doslova sadnú ako „šerbeľ na riť„. Upevňujú sa po bokoch elastickým pásikom na suchý zips, ktorý sa pri prebaľovaní môže nalepiť na oblečenie či podložku.

Vnútro plienok buničinové jadro, ktoré saje tekutinu pomerne rýchlo a spoľahlivo. Mala som pocit, že plienka po nasiaknutí neomíňa tak ako u dm Babylove. Pri tekutej stolici alebo počas noci, ich absorbciu hodnotím uspokojivo.

Skrátka, Toujours sú jednoduché plienky na bežný deň za výbornú cenu.