Jednorázové plienky dm babylove aktiv plus Premium výborne sedia, slušne sajú a možno ich zakúpiť v praktickom krabicovom balení. Z vnútra jemné a hladké, zvonku však môžu pôsobiť mohutne a neforemne. U takto pevných plienok ťažko odhadnúť, či je plienka precikaná, čo pre mamičku znamená časté prebaľovanie.

 

Extra jemné. Vďaka dvojitému jadru zabezpečia dlhšiu ochranu pred vlhkosťou. Flexibilné okraje plienky umožňujú komfortnejší pohyb a špeciálny lem na chrbte plienky sa postará o väčšiu ochranu.

Dermatologicky testované, bez obsahu prírodného latexu a chemických látok.

dm drogeriemarkt s.r.o.

Počet plienok v balení sa odvíja od váhy dieťaťa – viz veľkostná tabuľka:

  • Veľkosť 1 XS (do 3 kg): 24ks
  • Veľkosť 1 NEWBORN (2 – 5 kg): 28ks
  • Veľkosť 2 MINI (3 – 6 kg): 42ks
  • Veľkosť 3 MIDI (4 – 9 kg): 50ks
  • Veľkosť 4 MAXI (– 18 kg): 42ks
  • Veľkosť 4+ MAXI (9 – 20 kg): 35ks
  • Veľkosť 5 JUNIOR (12 – 25 kg): 36ks
  • Veľkosť 5 JUNIOR PLUS (13 – 27 kg): 34ks
  • Veľkosť 6 XXL (16-30 kg): 32ks

Väčšinu veľkostí možno zakúpiť i v JUMBO balení s dvoma balíkmi plienok v praktickej krabici.

bild-babylove-premium-windeln-maxi-7-18-kg-data

Babylove Premium aktiv plus sú jednoduché, pohodlné plienky na bežný deň. Spoľahlivé a za slušnú cenu.

RECENZIA A PRAKTICKÉ POSTREHY

Už pred samotným testovaním si plienky z dm-ka u mňa spravili očko: ich Jumbo pack s 2x50ks plienok (veľ.3) dostanete v praktickej krabici so štítkom na popisok, ktorú môžte použiť napríklad na vyradené detské oblečenie. Plienky sú v krabici uložené úsporne a zbytočne nezavadzajú. Prvý dojem – nadšenie.

Po rozbalení samotná plienka pôsobí pevne a neforemne, no zdanie klame, v skutočnosti je plienka zároveň ľahká a tenká. Povrch plienky je jemný a hladký, bez zbytočnej parfumácie a chemických látok – obzvlášť vhodné pre deti s citlivou a atopickou pokožkou. Plienka je dobre priľahne ku nožičkám i chrbátiku – vďaka pružnému pásku na chrbátiku a manžetám výborne udrží i tekutú stolicu a nepretečie.

Druhý dojem – vytriezvenie. Absorbciu plienok možno označiť ako dobrú – stretla som sa i s lepšími. Plienka saje pomerne pomaly, no všetku tekutinu zadrží. Neodporúčam jej použitie na noc, pretože keď jej vnútorná vrstva nasiakne, plienka výrazne oťaží, dieťa zostane podráždené. Pri použití cez deň plienky dm babylove Premium výborne sedia a mám istotu, že nepretečú. Prekážal mi však ich tvrdý povrch, cez ktorý bolo obtiažne zistiť, či je premočená.

V celkovom hodnotení mi nedá nespomenúť i širokú škálu veľkostí plienok dm babylove Premium – od XS až po XXL. Ak tieto plienky zakúpite v Jumbo balení s dm zľavou, je ich cena naozaj príjemná.