Vlhčené obrúsky Pampers Sensitive sú šetrné ku citlivej pokožke, pevné a poriadne nasiaknuté čistiacim mliekom. Kým na každodenné použitie pri prebaľovaní môžu byť obrúsky až príliš vlhké, sú skvelé na príležitostné odstraňovanie nečistôt na cestách, v aute alebo či odstraňovaní make-upu.

 

Pampers Sensitive sú vlhčené čistiace obrúsky vhodné na citlivú pokožku a pokožku novorodencov.
Procter & Gamble

Neparfumované, hypoalergénne a vhodné i na citlivú pokožku.

Dodávajú sa v balení po 56ks a multibalení po 4x56ks.

Pampers Sensitive (56ks): 2,10 € (0,04 €/ks)

Pampers_sensitive

Pampers Sensitive majú pevnejšie štruktúru, ktorá je zároveň jemná na dotyk a výborne sa s ňou utiera.

RECENZIA A PRAKTICKÉ POSTREHY

Utierky Pampers Sensitive zaujmú svojou štruktúrou – sú výrazne hrubšie a pevnejšie ako iné utierky, a zároveň príjemné a šetrné na dotyk. Naozaj sa s nimi dobre utiera a netrhajú sa.

Používala som ich po narodení našeho bábätka a pri prebaľovaní mi prišli nepraktické. Sú až príliš navlhčené, že pokožka zostáva po utretí i naďalej vlhká a nepriľne na ňu ochranný krém (a to nehovoriac o vlhkej stolici). V záhyboch, v okolí stehienok zvlhčená, nechránená pokožka môže zostať načervenalá. Balenie si i po otvorení svoju vlhkosť udrží a nevyschne.

Pampers Sensitive sú však výborné čistiace obrúsky na utieranie zaschnutého mliečka pri krku, na odstraňovanie nečistôt z ručičiek či núdzové odstránenie make-upu. V porovnaní s inými čistiacimi obrúskami na citlivú pokožku (napr. Huggies Pure), Pampers pri utieraní tváre nepália a nedráždia.

Vlhčené utieky Pampers Sensitive patria medzi tie drahšie, no ich multibalenie sa objavuje často v akcii a ich cena tým pádom hneď prijateľnejšia.