Akonáhle máte deti, stanú sa vlhčené utierky najdôležitejšou súčasťou vašej kabelky. Huggies Pure sú mäkkučké, obzvlášť vlhké, neparfumované utierky na báze buničiny vhodné na každú príležitosť – pri prebaľovaní či čistení špinavých ručičiek.

Huggies Pure sú vlhčené čistiace obrúsky vhodné pre novorodencov a deti s citlivou pokožkou.
KIMBERLY-CLARK – KLEENEX

Vyrobené z prírodných vlákien a čistenej vody. Neobsahujú žiadny parfém, alkohol či iné chemické prísady, preto sú vhodné i na citlivú pokožku.

Dodávajú sa v balení po 56ks a multibalení po 4x56ks.

Huggies Pure (56ks): 1,99 €

Výhodné balenie na Parfums.sk:
Huggies Pure multi-balenie (224ks): 5,55 €

Až 98% obsahu balenia tvorí čistená voda, čistenie s utierkami je prirodzené a šetrné.

Až 98% obsahu balenia tvorí čistená voda, čistenie s utierkami je prirodzené a šetrné.

Recenzia a praktické skúsenosti

Huggies Pure svojou jemnou textúrou posiatou medvedíkmi pripomínajú buničinu alebo vatové tampóny. Sú hodvábne mäkkučké na dotyk a keďže obsahujú až 98% vody (viac ako iné utierky), ich použitie je pohodlné a šetrné ku detskej pokožke. Pri utieraní tváre, mala však moja pokožka tendenciu páliť. Utierky Huggies Pure sú až tak jemné, že sa s nimi ťažko utiera zaschnutá špina. Hoci nie sú nijak parfumované, ich prirodzená vôňa je príjemná a nedráždi.

Vlhčené utierky Huggies Pure sú hrubšie ako bežné obrúsky, no majú tendenciu sa pri čistení alebo pri vyberaní z obalu trhať ako papier. Alebo sa pri vyťahovaní utierky neprakticky zlepia, obzvlášť keď ich súrne potrebujete.

Balenie a extra vlhké utierky majú tendenciu rýchlo vysychať, ak ho necháte len kúsok pootvorené. Ak však utierky používate denne pri prebaľovaní, minete ich určite skôr ako by mali vyschnúť.