Jednoduché podložky na cesty

Jednorázové prebaľovacie podložky Happy Mimi sú dostatočne savé aby zabezpečili svoju prácu – hygienické prebaľovanie a ochranu pred pomočením. Happy Mimi majú však tendenciu zhlukovať vnútornú vrstvu buničiny na kôpku a ich farebná potlač púšťa farbu na bielizeň.

Happy Mimi jednorázové detské podložky na prebaľovanie chránia pred únikom moču a iných látok.

MORACELL

60x60cm

Dodávajú sa v balení po 10ks.

Happy MIMI detské prebaľovacie podložky (10ks): 3,2 EUR (0,32 EUR/ks)

Happy Mimi sú tenké prebaľovacie podložky vhodné na príležitostné, jednorázové použitie.

Happy Mimi sú tenké prebaľovacie podložky vhodné na príležitostné, jednorázové použitie.

Recenzia a praktické skúsenosti

Podložky Happy Mimi sú praktickým pomocníkom pri prebaľovaní – zabezpečujú hygienické prebaľovanie v „teréne“ – v aute, v nákupnom centre či v parku. Zároveň je spodná vrstva spoľahlivo savá a nepriepustná, preto ich možno použiť v detskej postieľke či kočáriku. Ich veľkosť 60x60cm je praktická, podložky nie sú príliš hrubé a poskladané sa zmestia i do malej kabelky. Ak používate tieto podložky, len jednorázovo na príležitostné prebaľovanie – pravdepodobne im nemôžete nič vytknúť.

Ak používate tieto podložky ako ochranu pred presiaknutím dlhodobo (pokiaľ nedôjde k ušpineniu), rýchlo zistíte, že už po týždni stratia na svojej kvalite. Vnútorná vrstva buničiny sa nerovnomerne zhlukuje po ploche podložky, ktorá zostane priehľadná a tekutina sa po nej ľahko roztečie. Roztomilá farebná potlač s motýlikmi, ktorá nás na prvý pohľad upútala sa po mechanickom použití môže otlačiť na plachtu či bielizeň.

Podložky Happy Mimi síce patria nižšej cenovej relácie, no ak plánujete používať tieto podložky dlhodobo, neulakomte sa na nízku cenu.