Jemné, perfektne savé s absorbčnými kanálikmi a indikátorom vlhkosti, vďaka ktorému viete, kedy je ten správny čas dieťa prebaliť.

K najlepším plienkam na trhu im chýba už len zbaviť sa toho chemického zápachu a vychytať správnu akciu v supermarkete.

Pampers Premium Care sú jednorázové detské plienky s trojitou absorbčnou vrstvou a výťažkami z harmančeku chránia detskú pokožku, ktorý pôsobí upokojujúco.

Procter & Gamble

Počet plienok v balení sa odvíja od váhy dieťaťa – viz veľkostná tabuľka:

  • Veľkosť 1 NEWBORN (2 – 5 kg): 88ks
  • Veľkosť 2 MINI (3 – 6 kg): 68ks
  • Veľkosť 3 MIDI (5 – 9 kg): 60ks
  • Veľkosť 4 MAXI (7 – 18 kg): 52ks
  • Veľkosť 5 JUNIOR (11 – 18 kg): 44ks

Bežná cena (bez akcie): Pampers Premium Care: 14,59 EUR

Cena za kus sa odvíja od veľkostnej kategórie a počtu plienok v balení:

  • Veľkosť 1 NEWBORN (2 – 5 kg): 0,16 EUR/ks
  • Veľkosť 2 MINI (3 – 6 kg): 0,21 EUR/ks
  • Veľkosť 3 MIDI (4 – 9 kg): 0,24 EUR/ks
  • Veľkosť 4 MAXI (7 – 18 kg): 0,28 EUR/ks
  • Veľkosť 5 JUNIOR (11 – 18 kg): 0,33EUR/ks
Aktuálna cena Pampers Premium Care 1 NEWBORN 2-5 kg 88 ks v slovenských e-shopoch: € – € (Zdroj: Heureka.sk, )
Na plienkach Pamperse Premium Care oceňujem absorbčné kanáliky, ktoré zachytia tekutú stolicu v plienke a široké manžety okolo nožičiek. Užitočný je aj farebný indikátor premočenia plienky, vďaka ktorému nemusíte dieťa stále rozbaľovať.

Na plienkach Pampers Premium Care oceňujem absorbčné kanáliky, ktoré zachytia tekutú stolicu v plienke a široké manžety okolo nožičiek. Užitočný je aj farebný indikátor premočenia plienky, vďaka ktorému nemusíte dieťa stále rozbaľovať.

Recenzia a praktické postrehy

Pampers Premium Care sú ľahké, vzdušné, jemné plienky, ktoré zadržia prekvapivo veľa tekutých zložiek. Trojité absobčné jadro so sieťkou zadrží a oddelí tekutinu od pokožky hlboko vo vrstvách plienky, čím znižuje riziko podráždenia či zaparenia pokožky. Aj samotné prebaľovanie bolo príjemnejšie a čistotnejšie, ak v plienke nevidíteie je jazero zo zhromaždenej stolice.

Plienky sú na dotyk jemné a dieťa určite neobmedzujú v pohybe. Dvojité manžetové gumičky okolo nožičiek sú pružné, pri správnej veľkosti neotláčajú na stehienkach a nepretečú. U novorodencov majú plienky prispôsobený tvar tak, aby zbytočne nedráždil hojaci sa detský pupček, no ja som okraj pre istotu aj vyhŕňala.

Na povrchu plienky je známy pásík – indikátor vlhkosti, ktorý zmodrie pri precikaní. Spočiatku pre mňa modrý pásik znamenal okamžite dieťa prebaliť, čo spôsobilo vysokú spotrebu plienok (možno to je aj marketingový ťah výrobcu). Pozor však, nenechávajte ich v kúpelni, pretože vám zmodrajú ešte pred použitím :-0Časom som zistila, že dieťa s plienkami Pampers Premium Care dokáže byť v pohodlí aj s modrým pásikom a tieto plienky toho vydržia naozaj veľa. Kým obvykle počas miniem tak 5-6 plienok, cez noc stačí jedna a zadoček je suchý.

Zoznam vecí na oddelenie šestonedelia pre seba a bábätko - tie prinesie manžel po pôrode.

Do pôrodnice štandardne s Pampers Premium Care NEWBORN, ktoré majú prispôsobený tvar detskému pupčeku.

Ak máte doma nezbedníka alebo veľmi živé bábätko, určite oceníte, že plienky Pampers Premium Care skvelo držia, suchý zips po stranách dobre prilieha aj po viacerých kontrolách plienky a neodlepí sa pri pohybe.

Plienky napustené výťažkom z harmančeka a pleťového mlieka, ktoré upokojujú pokožku. Sú síce jemne parfumované, no umelo zapáchajú po lepidle alebo iných chemických látkach. Na tento pach som si ani pri dvoch deťoch nezvykla.

Cena

Plienky Pampers Care patria medzi tie drahšie na trhu (14.59 EUR, 0.24EUR/ks u 3-kových plienok), no distribútori často prichádzajú so skvelými zľavovými akciami, kedy sa dajú kúpiť i za veľmi slušných 9.79EUR (0.16 EUR/ks). Ak k tomu pripočítame výbornú savosť a praktickosť indikátora vlhkosti, plienky Pampers Premium Care sľubujú naozaj prémiovú kvalitu za primeranú cenu.

Najobľúbenejšie plienky a balenia