Šikovná, ľahká a skladná postieľka je na cesty ako stvorená

Všetci sme si určite vyskúšali spanie s našimi ratolesťami v jednej posteli. Náš drobec našťastie nevyžaduje v spánku našu tesnú blízkosť a je naučený spať sám vo svojej postieľke. Problém ale nastal vtedy, keď sme potrebovali prespať mimo domu, či už u starých rodičov, alebo niekde inde. V takýchto chvíľach nám veľmi pomohla práve cestovná postieľka BooBoo, ktorá je veľmi dobrou alternatívou detskej postieľky.

Detská cestovná postieľka BooBoo Koot je spoľahlivá, skladná a jednoducho manipulovateľná detská postieľka, s ktorou nie je problém cestovať a dieťatko sa v nej cíti pohodlne.

BooBoo

Dĺžka: 120 cm

Šírka: 60 cm

Hmotnosť: 8 kg

Nosnosť: 14 kg

50€
Cestovna postielka BooBoo Koot

Cestovná postieľka BooBoo je dostatočne priestranná a stabilná vďaka 4 nožičkám. Pohyb zabezpečujú 2 kolieska.

Recenzia a praktické skúsenosti

Cestovnú postieľku sme potrebovali hlavne kvôli tomu, že chodíme často počas víkendov „prenocovať“ k starým rodičom a synčeka sme nechceli dávať spať medzi seba, keďže ani doma na to nebol zvyknutý. Voľba padla na cestovnú postieľku BooBoo z viacerých dôvodov. Prvým bolo pohodlie a bezpečie pre syna, druhým jednoduchá manipulácia a skladnosť a tretím bola cena. Má všetko, čo od cestovnej postieľky očakávame a svojimi veselými farbami je pre nášho drobca aj veľmi zaujímavá.

Použitie

Detskú cestovnú postieľku BooBoo oceníte hlavne kvôli jej variabilnému používaniu, malým rozmerom po zložení a jednoduchej manipulácii. My ju používame u mojich rodičov ako postieľku na spinkanie, ale aj namiesto detskej ohrádky. Vďaka mäkkému matracu je dostatočne pohodlná pre detský spánok a malý sa v nej cíti fajn, možno aj vďaka rozmerom postieľky, ktoré sú väčšie ako má postieľka doma. Matrac sa do postieľky pre lepšiu stabilitu upevňuje suchým zipsom.

Okrem spania trávi náš drobček v postieľke čas aj počas dňa. Používame ju aj namiesto ohrádky. Malý v nej má pekný priestor na hranie a vďaka priehľadným stranám postieľky má aj dobrý výhľad všade naokolo.

Bezpečnosť

Bezpečnosť dieťatka je pre mňa ako mamu tým najdôležitejším, na čo si dávam pozor. Odkedy malý začal liezť a chodiť okolo nábytku, mám oči skoro všade. Preto keď potrebujeme, aby nám malý „neutiekol z domu“, viem, že keď ho dám na chvíľu do cestovnej postieľky, bude v bezpečí. Základ postieľky tvorí stabilná kovová konštrukcia, ktorá je potiahnutá nylonovou textíliou. Postieľka je veľmi stabilná a pekne drží aj pri bláznení nášho výmyselníka. Na hornom ráme mi chýba mäkké polstrovanie na aké sme zvyknutí pri detskej ohrádke, pretože tu môže hroziť udretie hlavičky ak dieťatko stojí. Postieľku proti pohybu stabilizujú dve samostatné brzdy na kolieskach a štyri pevné nožičky.

Mobilita a skladanie

Čo sa týka manipulácie s postieľkou, ľahko sa s ňou pohybuje v priestore vďaka dvom kolieskam aj jej nízkej váhe. Na skladanie postieľky je priložený podrobný postup, ktorý bol pre nás celkom dôležitý, keďže prvýkrát sa nám zdalo skladanie a rozkladanie postieľky trošku náročnejšie. Keď sme ale zistili princíp skladania a rozkladania pomocou drobných mechanizmov na všetkých štyroch stranách horného rámu postieľky, je manipulácia s postieľkou veľmi jednoduchá. Po zložení má postieľka malé rozmery a dá sa šikovne zabaliť do priloženej tašky a pohodlne vziať so sebou všade tam, kam potrebujeme.

BooBoo obal cestovnej postieľky

Postieľka sa dá zložiť a jednoducho uložiť do tašky, čo je praktické pri cestovaní.

Čistenie a údržba

Na čistenie postieľky v pohode stačí navlhčená handrička.