Skvelá cena, vydrží dlho, no ťažko sa nanáša a neošetrí pokožku ako iné krémy

Babylove krém proti zapareninám som dostala vo vzorovom balíčku produktov od dm no bohužial, už sa k nemu nevrátim. Krém sa aplikuje cez tubu, je veľmi tuhý a ťažko sa vytláča z obalu. Je takmer nemožné rozotrieť ho na vlhkú pokožku, a ak sa vám to náhodou podarí, krém sa zotrie do plienky.

Krém Babylove s extraktom zo šalvie, oxidu zinočnatého a pantenolu je určený na ošetrenie zaparením a ochranu detskej pokožky v oblasti plienok.

Babylove krém proti zapareninámje dermatologicky testovaný a vhodný aj na citlivú pokožku.

dm Drogeriemarkt

Krém sa dodáva v balení po 150ml.

Babylove krém proti zapareninám (150ml): 2.49 €

Aqua, Zinc Oxide, Helianthus Annuus Seed Oil, Glycerin, Lanolin, Polyglyceryl – 3 Polyricinoleate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cera Alba, Magnesium Stearate, Sorbitan Oleate, Caprylic / Capric Triglyceride, Panthenol, Allantoin, Tocopherol, Salvia Officinalis Oil, Salvia Triloba Leaf Extract, Glyceryl Oleate, Sodium Caproyl / Lauroyl Lactylate, Cetyl Ricinoleate, Sorbitan Sesquioleate, Glyceryl Caprate, Zinc Sulfate, Magnesium Sulfate, Triethyl Citrate

 

Babylove krém proti zapareninám z DM

DM Babylove krém proti zapareninám nám žiaľ vôbec nevyhovoval. Ťažko sa rozotieral a neošetril pokožku tak ako iné krémy.

Recenzia a praktické skúsenosti

Krém Babylove proti zapareninám bol súčasťou mojej prebaľovacej tašky a zdalo sa, že toto cestovné mini-balenie bude naozaj praktické. No krém Babylove má tak hutnú konzistenciu, že sa nielenže ťažko nanáša a rozotiera, z tuby som ho takmer nemohla vytlačiť.

Toto mini cestovné balenie krému Babylove na zapareniny vydrží naozaj dlho. Hutná konzistencia sa však ťažko rozotiera, dlho sa vstrebáva a zapareniny nemusí ošetriť ako iné krémy.

Toto mini cestovné balenie krému Babylove na zapareniny vydrží naozaj dlho. Hutná konzistencia sa však ťažko rozotiera, dlho sa vstrebáva a zapareniny nemusí ošetriť ako iné krémy.

Okrem toho mi prekážalo, že sa vrstva krému do pokožky vôbec nevstrebáva, obzvlásť keď bola trošku vlhká, krém úplne zliezol. Na zapareniny krém ako také nepomohol, našťastie, nevyskytli sa ani nové ani pokožku nepodráždil.

Vďaka hutnej konzistencii krém v tube vydržal naozaj dlho, a spolu s bezkonkurenčnou cenou robil prebaľovanie ekonomickejšie. Ja sa však pravdepodobne vrátim ku univerzálnejším krémom na detské zapareniny, ktoré mi viac vyhovali (recenzie niektorých z nich nájdeš tu).