Teekanne Mother & Child „Pregnancy tea“ je osviežujúci bylinkový čaj – pŕhľava, medovka, kontryhel žltozelený s jemnou chuťou po maliníku. Balenie obsahuje 20 nálevových sáčkov a odporúča sa piť 2-3 krát denne. Zalievala som ho do veľkej šálky (0,5l) a pila som ho i v lete ako studený čaj.

 

Tehotenský bylinkový čaj. Balenie obsahuje klasických 20 nálevových sáčkov po 2g.

Teekane

  •  Kontryhel žltozelenýženská bylina – tlmí gynekologické ťažkosti, zvyšuje pravdepodobnosť počatia a pomáha udržať plod. Kontryhel prospieva i tvorbe materského mlieka, jeho kvalite a vylučovaniu. Pre posilnenie maternicového svalstva by sa výťažok z kontryhelu mal užívať od 3. mesiaca tehotenstva.
  • Medovka lekárska – ukľudňuje pri vnútornom nepokoji a napätí, pôsobí priaznivo na zažívací trakt a nevoľnosti v tehotenstve a je výborným uspávacím prostriedkom.
  • Pŕhľava dvojdomá (žihľava) – je výborným zdrojom vitamínov, minerálov, vápnika a železa, ktorého je počas tehotenstva nedostatok. Je známa aj svojimi prečisťujúcimi účinkami a údajne pomáha aj podporiť plodnosť
  • Ostružina malinová (maliník) – podporuje plodnosť, zabraňuje potratu, posilňuje panvové svaly a podporuje pôrodné sťahy a tým uľahčuje pôrod. Odvar z maliníka je preto vhodné piť jeho odvar zhruba 1.mesiac pred pôrodom. Maliník takisto podporuje tvorbu materského mlieka
Teekanne Mother & Child Pregnancy Tea

Čaj pre tehotné Teekanne Mother & Child Pregnancy Tea je veľmi chutný a osviežujúci.